Evropský fond pro regionální rozvoj

Vypůjčte si v hotelu Terasa šlapací autíčka Berg a vychutnejte si jízdu okolo přehrady Olešná. K zapůjčení jsou jednomístná autíčka Ferrari, Jeep Junior a Jeep Wrangler a šlapací auto Gran Tour až pro 5 osob.

(rozbalit text)

Kontaktní informace

Telefon +420 602 130 991
E-mail reception@hotelterasa.eu
WWW www.hotelterasa.eu
Adres Nad Přehradou 670,
Frýdek-Místek 738 01

 

 

Nechte se zlákat projížďkou ve vodním šlapadle nebo v malé elektroloďce po vodní hladině přehrady Olešná. K zapůjčení je k dispozici 5 šlapadel a jedna elektroloď. A pokud si budete chtít zahrát badminton na břehu přehrady Olešné, i toto je možné.

(rozbalit text)

Kontaktní informace

Telefon +420 604 926 926
E-mail  ivo.rygula@seznam.cz
Adresa  Na hrázi 2138, 738 01 Frýdek-Místek

 

Půjčovna, prodej, servis, in-line škola. K dispozici jsou profi koloběžky, elektro koloběžky, paddleboardy, čluny, in-line brusle ve všech velikostech, longboardy, kola a elektro kola. Krátkodobé i vícedenní půjčovné. Poskytnou vám kompletní servis in-line bruslí včetně veškerých náhradních dílů na všechny typy in-line bruslí. Prodej nového i použitého sportovního vybavení. V provozu je in-line škola, na bruslích naučí vás i vaše děti. Možnost individuální nebo skupinové výuky. Každoroční organizace příměstských táborů pro děti s výukou bruslení.

(rozbalit text)

Kontaktní informace

Telefon +420 739 855 100
E-mail  info@japasport.cz
WWW  japasport.cz
Adresa  Nad přehradou, areál autokempu, 738 01 Frýdek-Místek