Evropský fond pro regionální rozvoj

Nadčasová moderní stavba s uvolněnou atmosférou, nejen pro aktivní sportovce a rodiny s dětmi. Jednoduchá fresh kuchyně a ta nejlepší káva a moučníky na Olešné.

(rozbalit text)

 


Kontaktní informace

Telefon +420 725 311 139
E-mail info@kolmokafe.cz
WWW www.facebook.com/kolmokafe
Adresa Nad Přehradou 2483, 738 01 Frýdek-Místek

Na výběr jsou speciality značek vnímaných jako LOVE Brand v našem okolí. Můžete se tak stravovat chutně, kvalitně a INN.

(rozbalit text)

 Kontakt

Adresa  pod aquaparkem, 738 01 Frýdek-Místek

Hospůdka U Toma se nachází asi 2 km od města Frýdek-Místek v malebném prostředí přehrady Olešná v těsné blízkosti aquaparku. V cíli na vás čeká krásný výhled na okolní krajinu, panorama Beskyd, letní terasa, prostorné parkoviště, ubytování, bowling a restaurace s výbornou kuchyní a širokou nabídkou nápojů.

Zveme vás k posezení u dobrého pití a specialit do stylové hospůdky se zahrádkou a prosklenou zimní terasou, která se na léto stává terasou letní. Součásti Hospůdky je také dětský koutek s možností videoprojekce pohádek s kapacitou 47 míst a od roku 2006 bowling s ručně malovaným interiérem.

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 558 435 852
E-mail bowling@hospudkautoma.cz
WWW www.hospudkautoma.cz
Adresa Nad přehradou 2128, 738 01 Frýdek-Místek

 

Oblíbená hospůdka stojí v krásném přírodním prostředí s vlastní travnatou pláží a terasou jen několik metrů od vodní plochy. Posezení zpestřují nádherné západy slunce, které si prostě zamilujete.

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 605 262 649
E-mail jan.valnicek@seznam.cz
Adresa Na Hrázi 1338, 738 01 Frýdek-Místek

 

Areál FAMILY PARK OLEŠNÁ se nachází v klidném prostředí plném zeleně v jižní části rekreační přehrady Olešná, nedaleko Frýdku-Místku a Ostravy v podhůří Beskyd. Z tohoto důvodu je ideálním místem pro rodiny s dětmi, svatby v přírodě, firemní a soukromé akce. Pro hosty a návštěvníky areálu je připravená restaurace s venkovní panoramatickou terasou.
V parku se neustále něco děje a pravidelně se vylepšuje. Pro ty nejmenší je připraven dětský koutek a venkovní Family Park, který vyniká zejména nabídkou atrakcí a zábavy pro děti, jakou jsou prolézačky, skluzavky, pískoviště, trampolíny, skákací hrad, půjčovna šlapacích aut, dětské animační programy a přes zimní období venkovní umělé kluziště.
V areálu se nachází Karavanové stání - Stellplatz s karavanovým celoročním stáním pro 20 vozidel a půjčovna elektrokol.

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 605 387 864
E-mail info@olesna.com
WWW www.olesna.com
Adresa Bahno-Rovňa 1347, 738 01 Frýdek-Místek