Evropský fond pro regionální rozvoj

Na zdejší terase hotelu si vychutnejte kávu nebo sklenku dobrého vína a užijte si přitom nádherné výhledy na pohoří Beskyd. Hýčkat své tělo můžete v hotelovém wellness a hlavu složit v jednom z luxusních pokojů s krásným výhledem na přehradu Olešná a Beskydy

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 602 130 991
E-mail reception@hotelterasa.eu
WWW www.hotelterasa.eu
Adresa Nad Přehradou 670,
Frýdek-Místek 738 01

  

Chatová osada Olešná leží v těsné blízkosti Aquaparku Olešná. Nabízí svým hostům ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatkách, a to od jara do podzimu. Chatová osada je součástí příjemného prostředí rekreační zóny přehrady Olešná. Chatky jsou všechny vybaveny kuchyňským koutem, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC. V areálu se dále nachází centrální ohniště, kavárna a nový tenisový kurt. Parkování je možné přímo v areálu Chatové osady Olešná.

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 731 414 391
E-mail ubytovani@bezan.cz
WWW www.ubytovani-olesna.cz
Adresa Nad Přehradou 9,
Frýdek-Místek 738 01

Autokemp je umístěný vedle aquaparku Olešná, na břehu přehrady Olešná. Nabízí prostory pro ubytování ve stanech a obytných vozech či přívěsech. Hostům je k dispozici kuchyňka, jídelna, sociální zařízení, sprchy a parkoviště. V samotném areálu autokempu si můžete zahrát stolní tenis na betonových pingpongových stolech, pálky i míčky vám rádi zapůjčíme. K zapůjčení jsou dále, mimo jiné, rakety na badminton, míč na basketbal a volejbal, stolní hry pro děti i dospělé a pétanque. Na pláži autokempu naleznete 4 ohniště s posezením, na recepci si můžete zapůjčit gril. Okolo přehrady vede 4,5 km dlouhá, kvalitně udržovaná stezka, kterou je možno využít k procházkám, běhu, jízdě na kole a koloběžce či k bruslení.

(rozbalit text)


Kontaktní informace

Telefon +420 602 238 823
E-mail autokemp@sportplex.cz
WWW autokempolesna.cz
Facebook facebook.com/atcolesna
Adresa Nad Přehradou,
Frýdek-Místek 738 01

V areálu FAMILY PARKU OLEŠNÁ se nachází Stellplatz a karavanové stání s kapacitou 6 míst. Camp se nachází v klidném prostředí plném zeleně u rekreační přehrady Olešná. Pro hosty je připraveno sociální zařízení se sprchou. V areálu se nachází restaurace s celodenním provozem a volnočasovými atrakcemi a službami.

(rozbalit text)

 


Kontaktní informace

Telefon +420 605 387 864
E-mail info@olesna.com
WWW www.olesna.com
Adresa Bahno-Rovňa 1347,
Frýdek-Místek 738 01